TROCHĘ O NAS

Trochę historii

Wnętrzarnia jest projektem handlowym firmy Rem-Gress.

Firma powstała 23 września 2005 roku w Gliwicach. Założeniem firmy od samego początku było zaoferowanie usług remontowych oraz wykończenia wnętrz dla najbardziej wymagających klientów. Jako cel nadrzędny przyjęliśmy zadowolenie klienta, dlatego postawiliśmy na pełen profesjonalizm we wszystkim, co wykonywaliśmy. W bardzo szybkim czasie nasza polityka zaczęła przynosić wymierne efekty, dzięki solidności i rzetelności udało nam się wypracować dobrą markę naszej firmy. Dalszy rozwój umożliwił otrzymywanie coraz większych i bardziej odpowiedzialnych zleceń, najpierw na terenie całego kraju, a po jakimś czasie również za granicą.
Doświadczenie jakie zdobyliśmy w wieloletniej pracy w branży remontowo-budowlanej, oraz dostrzeżenie zapotrzebowania na wysokiej jakości produkty, dało pomysł stworzenia salonu handlowego oferującego sprawdzone, nietuzinkowe produkty o najwyższej jakości, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Pomysł wszedł w życie w marcu 2010 roku przybierając nazwę Centrum Koloru, nowy salon handlowy powstał w Gliwicach przy ulicy Pszczyńskiej. W jego ofercie pojawiły się najlepsze, sprawdzone marki takie jak Tikkurila, Benjamin Moore, Beckers, NMC. Oferta była skierowana do osób, dla których ważna jest jakość oraz niepowtarzalność. Dzięki wprowadzeniu do oferty wielu niepowtarzalnych i innowacyjnych produktów szybko udało nam się zbudować bazę stałych odbiorców, nawiązać współpracę z wieloma architektami, projektantami czy wykonawcami.

Po dwóch latach działalności Centrum Koloru, stwierdziliśmy, że obecna siedziba i forma jego działalności jest zbyt mała w stosunku do oczekiwań i w ten sposób powstała Wnętrzarnia.

Po okresie intensywnych prac, w maju 2012 roku otworzyliśmy nowe, duże studio sprzedaży na ulicy Zygmunta Starego.
Udało nam się stworzyć na terenie gliwickich loftów salon z produktami najwyższej jakości, który odpowiada naszym aspiracją oraz pomysłom.
Pozwoliło nam to poszerzyć ofertę o kolejne ciekawe produkty, polepszyć komfort oraz jakość obsługi.

Mamy nadzieję, że nowe miejsce spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Dzień dzisiejszy

W roku 2016 zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem mebli NAP na terenie śląska, poza tym w ofercie posiadamy:

 • Farby najwyższej jakości, przyjazne dla użytkownika i środowiska produkty dekoracyjne oraz przemysłowe;
 • Wyjątkowe materiały dekoracyjne, nowoczesne i profesjonalne produkty, tynki ozdobne, systemy wykończenia ścian;
 • Sztukaterię, listwy dekoracyjne i przypodłogowe z polimeru HD;
 • Tapety ścienne, winylowe, tekstylne, obiektowe do wnętrz, hoteli, biur, restauracji, tkaniny dekoracyjne, naklejki ścienne, szablony oraz fototapety;
 • Panele dekoracyjne 3D;
 • Wysokiej jakości drzwi wewnętrzne;
 • Dekoracyjne płyty betonowe.

Oferujemy Państwu również:

 • Doradztwo techniczne oraz możliwą wycenę u klienta,
 • Stałą współpracę z firmami wykonawczymi oraz architektami,
 • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
 • Transport gratis (uzależniony od kwoty zakupu i możliwości przydzielonego rabatu)

Nasi partnerzy

Galeria