Beton architektoniczny

Jednym z najnowszych (ale bardzo szybko zyskujących na popularności) elementów dekoracyjnych stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, jest beton architektoniczny, czyli specjalne płyty betonowe.

Beton architektoniczny znany także jako GRC (GFRC), fiberbeton, fibrobeton, płyty fibro-betonowe, beton zbrojony włóknem szklanym. W skład betonu wchodzi piasek, kruszywo, cement, woda i odpowiednio dobrane środki chemiczne. Opracowana i ściśle kontrolowana technologia daje trwałości, niepowtarzalny naturalny efekt oraz fakturę.
Płyty z betonu przeznaczone są do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe: obudowy kominka, schodów, ogrodzeń. Opracowana technologia pozawala na stosowanie ich również w miejscach wilgotnych, np. łazienkach i na zewnątrz.

W naszej ofercie znajdą Państwo płyty betonowe firm Contractors oraz Concreate w różnych grubościach, formatach i fakturach, a także donice z betonu, stoliki, ławki.

Produktu obu firm są jednym z najczęściej polecanych oraz stosowanych farb przez profesjonalistów. Ich wysoka jakość jest gwarancją, że efekt końcowy remontu, jak i późniejsze użytkowanie będzie w 100% spełniać Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty tych firm na ich stronach internetowych, ponieważ obaj producenci posiadają bardzo szeroką gamę produktów, które są w pełnie dostępne w naszym salonie.

Poniżej zamieszczamy ogólny opis produktów oraz linki do stron producentów.

Contractors jest pierwszym polskim producentem dekoracyjnych płyty z betonu architektonicznego.

Beton architektoniczny Contractors znany także jako GRC (GFRC), fiberbeton, fibrobeton, płyty fibro-betonowe, beton zbrojony włóknem szklanym. W skład betonu wchodzi piasek, kruszywo, cement, woda i odpowiednio dobrane środki chemiczne. Opracowana i ściśle kontrolowana technologia daje trwałości, niepowtarzalny naturalny efekt, fakturę oraz gwarancję najwyższej jakości produktu.
Płyty z betonu przeznaczone są do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe: obudowy kominka, schodów, ogrodzeń. Opracowana technologia pozawala na stosowanie ich również w miejscach wilgotnych, np. łazienkach i na zewnątrz. Zaprojektowanych zostało kilka sposobów montażu.

W naszej ofercie znajdą Państwo także ogrodowe płyty betonowe w grubościach 4cm, 6cm i 8cm w kilku formatach i fakturach, a także donice z betonu, stoliki, ławki.

Chętnie oddajemy się wyzwaniom jakie stawiają przed nami architekci i projektanci na nowe pomysły z udziałem materiału jakim jest BETON ARCHITEKTONICZNY.

Zobacz ofertę Contractors

Stworzyliśmy beton architektoniczny concreAte, by beton nie był jedynie materiałem ciekawym, ale także łatwo dostępnym. Chcemy pomóc Wam realizować najlepsze pomysły.

Rozumiemy Wasze potrzeby, bo wielokrotnie używaliśmy betonu we własnych projektach. Płyty concreAte pomagają każdemu wnętrzu się wyróżniać, a wszyscy kochamy przecież indywidualność.

Beton architektoniczny concreAte to gotowe prefabrykowane elementy z betonu o różnych rozmiarach, barwach i fakturach. Ich zastosowanie jest niemal nieograniczone.

Zobacz ofertę concreAte