DRZWI

Oferujemy innowacyjne drzwi marek PIU Design oraz SekretDrzwi, które przełamują tradycyjne myślenie o drzwiach. Całkowicie inne podejście w temacie drzwi pozwala za ich pomocą kreować niepowtarzalne wnętrza dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Wysokie drzwi do 300cm, a nawet wyżej, w technologii Aluminium Design pokryte różnymi materiałami wykańczającymi umożliwiają indywidualną aranżację przestrzeni. Stosując na drzwiach i ścianach beton architektoniczny, szkło typu Lacobel, skórę, kamień, płyty Laminam, płyty fornirowane, akrylowe, lakierowane, uzyskujemy efekt drzwi harmonijnie licujących ze ścianą, gdyż wszystkie elementy uzupełniające system są ukryte.

Oferujemy Państwu pełną ofertę dwóch, bardzo dobrych i polecanych producentów – Piu Design oraz Sekret Drzwi.

Produktu obu firm są jednym z najczęściej polecanych oraz stosowanych farb przez profesjonalistów. Ich wysoka jakość jest gwarancją, że efekt końcowy remontu, jak i późniejsze użytkowanie będzie w 100% spełniać Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty tych firm na ich stronach internetowych, ponieważ obaj producenci posiadają bardzo szeroką gamę produktów, które są w pełnie dostępne w naszym salonie.

Poniżej zamieszczamy ogólny opis produktów oraz linki do stron producentów.

PIU Design tworzy grupa pasjonatów prostej formy, jakości, wyszukanych materiałów i nowoczesnego wzornictwa. Wierzymy, że architektura wnętrza jest sztuką. Przełamujemy tradycyjne myślenie o drzwiach. Współczesne trendy przypisują drzwiom nowe funkcje a designerskie formy sprzyjają przekraczaniu granic wyobraźni i inspirują do kreowania niekonwencjonalnych rozwiązań. Dlatego systematycznie rozszerzamy portfolio produktów o innowacyjne, autorskie rozwiązania, które architekturę wnętrza współtworzą, a nie są jedynie jej funkcjonalnym uzupełnieniem.

Nowoczesne, wysokie drzwi, pozbawione opasek i widocznych ościeżnic, wydają się lżejsze i smuklejsze, zwiększając efekt wysokości pomieszczeń. Szerokie możliwości ukrycia drzwi poprzez pomalowanie ich farbą ścienną, pokrycia tapetą, lustrem, szkłem typu Lacobel czy innymi materiałami pozwala uzyskać efekt „drzwi, których nie ma”. Jednocześnie możemy wybrać również drzwi tradycyjne lakierowane w kolorach RAL lub forniry. Wysokie drzwi PIU Design to produkt wielokrotnie wyróżniany podczas targów designu.

PIU Design przełamuje tradycyjne myślenie o drzwiach. Specjalizuje się w produkcji wysokich drzwi (do 300 cm, a nawet wyżej), w innowacyjnej technologii Aluminium Design. System drzwi PIU ALU składa się z ościeżnicy aluminiowej zlicowanej ze ścianą oraz skrzydła w konstrukcji aluminiowej, umożliwiającej pokrycie drzwi z dwóch stron najróżniejszymi szlachetnymi materiałami (beton architektoniczny, szkło typu Lacobel, skóra, kamień, płyty Laminam, płyty fornirowane, akrylowe, lakierowane).

Zobacz drzwi Piu Design

Sekret drzwi jest liderem w produkcji aluminiowych ościeżnic ukrytych w ścianie w technologii profili aluminiowych, oraz drzwi do współczesnych wnętrz.

Sekret drzwi to zespół młodych, kreatywnych oraz pełnych energii ludzi. Nasza wiedza i umiejętności w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami dają gwarancje najwyższej jakości produktów. Wykorzystując najnowsze oprogramowanie w dziedzinie projektowania oraz urządzenia CNC jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość w swojej dziedzinie. Poza tym chcąc sprostać wymaganiom klientów ciągle poszerzamy naszą ofertę zarówno o nowe produkty, jak i możliwości wykończenia naszych drzwi.

W ofercie Sekret drzwi posiadamy dwa rodzaje ościeżnicy: otwierana do środka i na zewnątrz, przy zachowaniu wizualnego efektu licowania ze ścianą. W przypadku różnych kierunków otwierania zachowana jest ta sama widoczna wysokość drzwi od strony zlicowanej.

System Sekret drzwi to również zlicowane ze ścianą drzwi, które są idealną propozycją dla wszystkich poszukujących nowatorskich rozwiązań w aranżacji współczesnych wnętrz. Jest to produkt charakteryzujący się nowoczesnym designem, gdzie ościeżnica aluminiowa ukryta jest w ścianie i staje się integralną jej częścią.

System Sekret oferuje całkiem nowe podejście do drzwi, które oprócz swojej normalnej funkcji zyskały nowe możliwości. Są już nie tylko zwykłym oddzieleniem pomieszczeń, ale również nadają stylu wnętrzu, w którym się znajdują, Sekret drzwi to indywidualizm możliwy do osiągnięcia w każdym miejscu, gdzie zostaną zamontowane.

Zobacz drzwi SekretDrzwi