FARBY ZEWNĘTRZNE

Farby do malowania powierzchni zewnętrznych: elewacji, dachów, tarasów, mebli ogrodowych…

Produkty do malowania oraz zabezpieczania powierzchni na zewnątrz pomieszczeń muszą charakteryzować się doskonałą odpornością przede wszystkim na wpływ warunków atmosferycznych oraz obciążenia mechaniczne. Aby zapewnić estetyczny wygląd i trwałą ochronę elementów zewnętrznych, należy pamiętać o tym, że różnego typu powierzchnie wymagają odpowiednio dobranych, specjalnych farb.

Źle dobrany produkt może spowodować, że cała praca malarska pójdzie na marne: powłoka może blaknąć, łuszczyć się, odpryskiwać. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto dobrze zastanowić się, w jakie farby na zewnątrz pomieszczeń musimy się zaopatrzyć.

Oferujemy Państwu pełną ofertę dwóch, bardzo dobrych i polecanych producentów farb – Tikkurilla oraz Para.

Produktu obu firm są jednym z najczęściej polecanych oraz stosowanych farb przez profesjonalistów. Ich wysoka jakość jest gwarancją, że efekt końcowy remontu, jak i późniejsze użytkowanie będzie w 100% spełniać Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty tych firm na ich stronach internetowych, ponieważ obaj producenci posiadają bardzo szeroką gamę produktów, które są w pełnie dostępne w naszym salonie.

Poniżej zamieszczamy ogólny opis produktów oraz linki do stron producentów.

Para Paints to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się marek Ameryki Północnej. Znakiem rozpoznawczym firmy są najwyższej jakości produkty malarskie oraz wszechstronność oferty. Para Paints aktywnie działa nie tylko na rynku klientów indywidualnych. Prężnie współpracuje z architektami i projektantami, angażuje się w życie środowiska budowlanego oraz tematykę konserwacji zabytków. Niezależnie od branży niezmiennie dba o najwyższą jakość i kompleksową, indywidualną obsługę klienta. Firma wyprzedza trendy i przewiduje potrzeby branży wnętrzarskiej.

Od 1995 roku marka Para Paints jest obecna również w Polsce. Jej produkty malarskie dostępne są w kilkudziesięciu punktach sprzedaży w całym kraju, m.in. w salonie wnętrz WNĘTRZARNIA. Więcej informacji na temat Para Paints można znaleźć na stronie internetowej www.para.pl oraz profilu marki na Facebooku.

Zobacz farby zewnętrzne Para Paints

Już od 150 lat Tikkurila oferuje klientom indywidualnym i odbiorcom profesjonalnym rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, proste w stosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Tikkurila dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku farb w krajach Nordyckich, Rosji i wybranych krajach Europy Wschodniej.
Tikkurila inspiruje ludzi aby nadali swemu życiu barw.

Zobacz farby zewnętrzne Tikkurila