Panele 3D

Panele dekoracyjne 3D (inaczej panele trójwymiarowe) to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz. Pozwalają przełamać klasyczny wygląd prostych ścian niesamowitymi przestrzennymi wzorami i kształtami nadając wnętrzu wyjątkowy i niepowtarzalny styl.

Panele dekoracyjne są wykonane ze specjalnego gipsu, dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. Wymiary i waga paneli mogą się różnić w zależności od rodzaju wzoru. Niektóre projekty oparte są na jednym wzorze paneli, które tworzą powtarzający się motyw dekoracyjny. Inne są wykonane z sekwencji różnych paneli, które można zintegrować ze sobą na wiele różnych sposobów, aby stworzyć zupełnie wyjątkowe ściany.

Połączeniu ze sobą panele tworzą jedną całość. Złącza paneli są ze sobą sklejane i szlifowane aż do uzyskania jednorodnej powierzchni.
Ich montaż nie jest trudny, ale dla lepszego efektu dobrze go powierzyć doświadczonym fachowcom.

Oferujemy Państwu pełną ofertę dwóch największych producentów paneli w naszym kraju – Loft Design System oraz Dunes.

Produktu obu firm są jednym z najczęściej polecanych oraz stosowanych farb przez profesjonalistów. Ich wysoka jakość jest gwarancją, że efekt końcowy remontu, jak i późniejsze użytkowanie będzie w 100% spełniać Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty tych firm na ich stronach internetowych, ponieważ obaj producenci posiadają bardzo szeroką gamę produktów, które są w pełnie dostępne w naszym salonie.

Poniżej zamieszczamy ogólny opis produktów oraz linki do stron producentów.

Panele dekoracyjne 3D to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz. Przełam klasyczny wygląd prostych ścian, przestrzennymi panelami 3D marki Loft Design System. Loft System Collection to stale rozwijana przez specjalistów z zakresu wzornictwa i designu kolekcja paneli dekoracyjnych, która nada niepowtarzalnego wyrazu każdemu wnętrzu.

Wiemy jak wiele pracy i kreatywności wymagają wnętrza, dlatego aby jeszcze bardziej podkreślić ich charakter podjęliśmy współpracę z włoskim projektantem Franco Pecci. Tworzymy produkty które stają się źródłem inspiracji nie tylko dla architektów i dekoratorów wnętrz, ale także dla Ciebie.
Zobacz panele 3D Loft System

DUNES jest to system paneli dekoracyjnych 3D (inaczej panele trójwymiarowe), które po połączeniu ze sobą tworzą jedną całość. Złącza paneli są ze sobą sklejane i szlifowane aż do uzyskania jednorodnej powierzchni. Niektóre projekty oparte są na jednym wzorze paneli, które tworzą powtarzający się motyw dekoracyjny. Inne są wykonane z sekwencji różnych paneli, które można zintegrować ze sobą na wiele różnych sposobów, aby stworzyć zupełnie wyjątkowe ściany.Panele dekoracyjne są wykonane ze specjalnego gipsu, dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. Wymiary i waga paneli mogą się różnić w zależności od rodzaju wzoru. W większości przypadkach płyta taka waży ok. 10 kg przy wymiarach 1000mm x 800 mm. Panele 3D są nietoksyczne i nie zawierają lotnych związków mineralnych. Są całkowicie niepalne.

Ich montaż nie jest trudny, ale dla lepszego efektu dobrze go powierzyć doświadczonym fachowcom. Przygotowaliśmy także film prezentujący montaż paneli dekoracyjnych.Panele ścienne DUNES nadają się do użytku wewnętrznego, gdzie nie występują duże wahania temperatur. Nie zalecamy montażu paneli na ścianach dłuższych niż 10 mb i powierzchni większej niż 35m2 bez zastosowania dylatacji, ponieważ na większych ścianach mogą powstawać drobne pęknięcia w miejscach łączenia płyt. Wzory paneli DUNES są stale opracowywane i projektowane. Nowe projekty będą umieszczane na stronie internetowej. Realizujemy indywidualne wzory na podstawie Państwa pomysłów.

Zobacz panele 3D Dunes