TAPETY

Salon Wnętrzarnia oferuje najwyższej jakości, niepowtarzalne i wyjątkowe tapety najlepszych światowych marek. Znajdą Pańśtwo i nas tapety winylowe, welurowe, materiałowe, papierowe, strukturalne oraz flizelinowe. Główną część oferty stanowią tapety z kolekcji Para Design.

PARA DESIGN zaprasza w podróż po wyjątkowej kolekcji tapet i fototapet. Oryginalne wzory i faktury powstały w pracowniach najlepszych europejskich designerów i edytorów. Doskonale wkomponują się we wnętrza klasyczne oraz nowoczesne, każdemu nadając niepowtarzalny nastrój. PARA Design wykorzystuje także autorskie pomysły klientów, wykonując m.in. fototapety z wybranych zdjęć.

Dzięki nam mają Państwo szansę spotkać się z wyjątkowymi wzorami marki Jim Thompson, włoską klasyką w znanej wytwórni Giardini czy słynącą z nietuzinkowych pomysłów belgijską marką Omexco. Równocześnie nie zapomnieliśmy o powszechnie znanych markach takich jak Cole & Son, Designer Guild, Arte, Sandudd itp.

Naszym partnerem w zakresie oferty tapet jest firma Para Dekorian, zapraszamy na ich stronę, gdzie znajdą Państwo opis całej oferty tapet, która jest dostępna w naszym salonie.

Zobacz ofertę dostępnych w naszym salonie tapet